1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ! Розпочався новий навчальний рік. Це день, що дає можливість нам повернутися у свої золоті роки, а студентам – до своєї другої домівки – ВНЗ

03.09.2020

Мене, як викладача вищої школи з 45-ти річним досвідом роботи (20 років декан економічного факультету вишу), переповнюють ПОЧУТТЯ ГОРДОСТІ за ХАРКІВСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ КНТЕУ, в якому я працюю 4-й рік.
ХТЕК КНТЕУ – 15 років, який незмінно очолює директор ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА РАДЧЕНКО – досвідчений керівник і педагог, добре знаний в освітянському й науковому середовищах м. Харкова, України та Світу. Вона є ініціатором поєднання інтересів освітян й бізнесу Харківщини з інтересами кулінарів світу, популяризатором української кухні на міжнародному рівні та сприяє тому, що світова кухня приходить в Україну шляхом організації й проведення міжнародних конкурсів і фестивалів. А КОМАНДА СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ гідно представляє на них Україну й коледж, постійно стає переможцем, поповнюючи Скарбницю Музею 1500 нагородами: золотими, срібними, бронзовими медалями та Кубками «Гран-Прі». РАДЧЕНКО Л.О. підготувала декілька поколінь рестораторів, кухарів, економістів, фахівців готельно-ресторанного бізнесу та туризму.
Великий досвід роботи дозволяє мені стверджувати, що таких закладів освіти, як коледж мало, він є ЗРАЗКОВИМ і ПЕРЕДОВИМ, займає гідне місце в системі національної освіти: вийшов на громадський рейтинг лідируючого в регіоні серед коледжів; зберіг імідж престижного закладу. Сьогодні коледж плекає майбутнє України – патріотів і професіоналів нового типу з економіки, торгівлі, туризму, готельно-ресторанного бізнесу, гастрономії з інноваційним, креативним мисленням, високою культурою, самостійного і мобільного від фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра до бакалавра.
Дійсно, в Україні скрутне становище у зв’язку з COVID-19 та іншими причинами, але вітчизняну освіту і ХТЕК КНТЕУ НЕМОЖЛИВО ЗРУЙНУВАТИ і ПРОСИМО НЕБАЙДУЖИХ ДОПОМОГТИ, щоб процвітали РОСТКИ КРАСИ, ДОБРА І ЗНАНЬ.
ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, яке опікується проблемами вітчизняної освіти, ЗВЕРНУТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ, що стосується ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ХТЕК КНТЕУ в якості ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ХДУХТ.
ДРУЖНІЙ ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ХТЕК КНТЕУ БУДЕ ЩИРО ВДЯЧНИЙ ЗА ВИРІШЕННЯ ЦЬОГО ВАЖЛИВОГО ДЛЯ НАС ПИТАННЯ.


Інші новини

  Всі

© 20.10.2020 | ХТЕК КНТЕУ