16 лютого 2021 р. відбулася традиційна зустріч адміністрації коледжу зі студентським активом

17.02.2021

16 лютого 2021 р. відбулася традиційна зустріч адміністрації коледжу зі студентським активом. Зустріч була жвавою, цікавою, змістовною.
Директорка Людмила Радченко у своїй промові наголосила на тому, що, не зважаючи на жорсткі виклики сьогодення, коледж не втратив здобуті лідерські позиції, зберіг імідж престижного закладу вищої освіти. Йшлося про оновлення комплексу технічного, навчально – методичного забезпечення, про освітню діяльність у відповідності до нових стандартів для певного рівня вищої освіти за спеціальностями, про досвід міжнародного співробітництва, про культурно-масові заходи та інше.
Студенти були активні в обговоренні ключових подій і фактів, пов’язаних з різними аспектами студентського життя. Вони запитували директорку про перспективи розвитку коледжу, щиро дякували керівникові закладу освіти Людмилі Радченко за створені комфортні умови для навчання, дозвілля і проживання в гуртожитку.
Студенти акцентували у своїх репліках , виступах увагу на високий професійний рівень викладачів та дбайливе ставлення до студентів працівників господарсько-адміністративної частини.
Зустріч була теплою, щирою та діловою!Інші новини

  Всі

© 21.04.2021 | ХТЕК КНТЕУ