5-6 лютого 2015 року – Випуск студентів відділень виробництва харчової продукції та готельно-ресторанної справи

5-6 лютого на відділеннях виробництва харчової продукції та готельно-ресторанної справи відбулися випускні вечори. Дипломи молодших спеціалістів отримали 163 студенти, з них 6 дипломів з відзнакою.


З привітальним словом до випускників звернулась директор коледжу Радченко Людмила Олексіївна. Вона побажала випускникам віри, натхнення, бути справжніми громадянами своєї Держави та наголосила, що випускник — це наша надія та майбутнє України.


Від батьків зі словами подяки виступили мами випускників – Семененко Світлана Олександрівна та Саєнко Світлана Вікторівна. Ледь стримуючи сльози, вони висловили слова щирої вдячності адміністрації коледжу за терпіння, доброту та високий професіоналізм всього педагогічного колективу.

До фотогалереї…

Привет из Швейцарии!!!

 

Випускница нашего колледжа Валентина Швецова в настоящее время продолжает свое образование в Польше (Wyzsza Szkola Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu).
Недавно мы получили от нее письмо с фотографиями, в котором Валя рассказывает о том, как проходит практику в Швейцарии. Приводим отрывок из ее письма:

«Я рада, что была студенткой этого колледжа, который изменил мою жизнь. Теперь по моим стопам идут другие студенты и знаю, что одна из них уже уехала на практику в Грецию, чему я несказанно рада. В мое время колледж отправлял на практику на берег Черного моря, а теперь уже на берега Средиземного! Это говорит о том, что коллектив колледжа работает не покладая рук во благо студентов! Это главная черта отличающая колледж от других ВУЗов Харькова и всей Украины! Я желаю всему коллективу колледжа и его незаменимому Директору успехов во всех делах, уверенности в будущем, развития, находчивых, умелых студентов и крепкого здоровья!»


Выпускники нашего колледжа, которые сейчас учатся в Польше (слева направо)
Семерей Ольга, Фоменко Юрий, Швецова Валя.Это как я проходила практику на кухне в школе WSHiG. Но бывало, параллельно сдавала экзамены)Технологическую практику Валя проходит в Швейцарии, в городе Лозанна, в ресторане CHURRASCO, который специализируется на приготовлении аргентинского мяса на гриле.А вот так проходят выходные дни (Швейцария, Лозанна).
2 липня 2014 року – Свято випускників відділення економіки та підприємництва

Випускний вечір — це одна з найбільш важливих подій у житті коледжу, яка обов’язково повинна запам’ятатися і залишитися в серці. Під таким девізом 2 липня відбулося свято випускників відділення економіки та підприємництва.
Високий рівень та якість підготовки показали наші випускники на державних екзаменах.
Директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко побажала студентам, щоб знання, отримані в коледжі, стали фундаментом і капіталом на все подальше життя.
Серед почесних гостей на святі був присутній віце-консул Генерального консульства Республіка Польща в місті Харкові пан Якуб Королевський, який виступив з теплими вітальними словами.
На випускному лунали вірші і пісні, поздоровлення, які залишаться в пам’яті студентів на довгі-довгі роки.

[Gallery not found]

26 лютого 2014 року — Випускникам

Шановні випускники і батьки випускників!
Щиро вітаю Вас із закінченням коледжу, з одержанням дипломів молодших спеціалістів та бажаю Вам міцного здоров’я, миру, любові та самовдосконалення!
З повагою та сумом, Ваш наставник Лідія Анатоліївна Каулько

[Gallery not found]


7 лютого 2014 року — Випуск студентів спеціальностей «Ресторанне обслуговування», «Туристичне обслуговування», «Виробництво харчової продукції»


7 лютого 2014 року відбулися урочистості з нагоди закінчення коледжу студентами спеціальностей «Ресторанне обслуговування», «Туристичне обслуговування», «Виробництво харчової продукції» (за скороченою формою).
Випускний вечір – це підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором Людмилою Олексіївною Радченко.

Директор коледжу Людмила Олексіївна, звертаючись до випускників і їх схвильованих батьків, подякувала, що свого часу вони вибрали саме наш коледж. Вона висловила сподівання, що всі 64 випускники успішно продовжать своє навчання у провідних університетах міста, а також побажала, щоб кожен з них виправдав надії своїх наставників-викладачів та з гордістю носив звання випускника коледжу.

Родинне дерево коледжу втратило 64 листочки, але здобуло стільки ж високоякісних фахівців.
У цей святковий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу.
Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.

2 липня 2013 року

02 липня 2013 року відбулося урочисте вручення дипломів та почесних грамот випускникам відділення економіки та підприємництва.
У цей урочистий день було вручено 57 дипломів, із них 9 – дипломів з відзнакою.

У виступах студентів, викладачів, батьків відзначалося, що студенти здобули нові знання, розширили свій світогляд, продемонстрували жагу до навчання і професійного росту.
З глибокою теплотою та великою повагою випускники згадували роки навчання у коледжі. Слова щирої подяки пролунали на адресу директора Людмили Олексіївни Радченко.
І, як завжди, це приємні спогади, розставання з друзями, сльози розчулення, щасливі посмішки батьків, квіти і подарунки.
Отже, шановні випускники, нехай Вам усміхнеться доля! Хай здійсняться Ваші мрії та бажання!

11, 13 березня 2013 року

11 та 13 березня 2013 року відбулися випускні вечори для студентів спеціальностей «Виробництво харчової продукції», «Зберігання, консервування та переробка м’яса», «Туристичне обслуговування», «Ресторанне обслуговування».
З вітальним словом до випускників звернулася директор коледжу Людмила Олексіївна Радченко.

Завідувачі відділень та куратори випускних груп побажали самореалізуватися в обраній професії, цілеспрямовано йти до вершин фахової майстерності та особистого щастя кожному випускнику.
Зі свого боку випускники подякували особисто директорові коледжу Людмилі Олексіївні Радченко, викладачам, кураторам за турботу та знання, що допоможуть знайти своє місце в житті.

Цікаві номери художньої самодіяльності навіяли смуток та розвеселили присутніх на святі гостей, дали змогу в оригінальній формі підвести підсумок студентського життя в коледжі. Зважаючи з виступів, життя студентів у коледжі було насичене незабутніми радісними подіями, про які випускники будуть довго пам’ятати.
Відлунало свято. Веселе студентське життя, добра атмосфера співпраці, позитивні емоції, музика, квіти, оплески, слова вдячності, сумні очі викладачів – таким запам’ятається день випускного майже для 200 випускників.

6 червня 2012 року

Цей день запам’ятається молодим економістам, бухгалтерам, комерсантам та фінансистам, які цього року закінчують навчання у коледжі, теплими, по-материнськи добрими настановами кураторів, веселим співом, яскравими квітами та різнокольоровими кульками, що зграєю злетіли в небо над коледжем як символ промайнувших днів безтурботного студентського життя. Попереду молодших спеціалістів чекає важливий момент вибору дороги у доросле життя. Більшість із випускників коледжу планують продовжувати навчання в різних ВНЗ м. Харкова та України, але все ж назавжди ХТЕК КНТЕУ залишиться першим вищим навчальним закладом, що навчив працювати над собою, самостійно і цікаво здобувати знання, бути наполегливим у здійсненні мрій, цікавитися новинками фаху, любити обрану спеціальність та постійно бути у пошуці нового.
З щирими побажаннями світлої доброї долі звернулася до випускників коледжу директор Людмила Олексіївна Радченко, а батькам вона від душі подякувала за добре виховання дітей, за підтримку та розуміння, за те, що ці роки вони і педагоги разом виховували талановиту і цілеспрямовану молодь.
Слова вдячності за турботу, за отримані міцні знання на адресу директора та всього педагогічного колективу лунали цього дня з уст випускників.

13-14 березня 2012 року

13 березня 2012 року відбулося урочисте вручення дипломів та почесних грамот студентам відділення виробництва харчової продукції.

На відділенні виробництва харчової продукції було вручено 11 червоних дипломів:
Петров Сергій
Вологіна Ірина
Пащенко Інна
Тинчерова Дар’я
Сальник Костянтин
Рижкова Дар’я
Кричфолуша Ганна
Рупан Олексій
Мироненко Марія
Перехода Іван
Яременець Анастасія
Важливо зазначити, що за постійну участь та перемогу у всеукраїнських та міжнародних кулінарних конкурсах та фестивалях згідно розпорядження директора ХТЕК КНТЕУ Радченко Л.О. студенту групи ТС-1-10 Петрову Сергію було присвоєно VІ розряд кухаря.

14 березня 2012 року відбулося урочисте вручення дипломів та почесних грамот студентам відділення готельно-ресторанної справи

Випускники 2012 року передали естафету навчання студентам молодших курсів та побажали їм творчого натхнення, а викладачам – терпіння в процесі виховання.

© 14.07.2020 | ХТЕК КНТЕУ