А чи пахнуть КНИГИ в бібліотеці і чому нас приваблює цей запах ?

27.06.2020

Зайди в бібліотеку Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ і Ти легко відчуєш цей сильний безпрограшний запах, цей парфум, який Тебе привабить так само, як і зміст КНИГИ.

Здобувати якісні освітні послуги сьогодні неможливо без застосування передових інформаційних технологій. У добу комп’ютеризації КНИГА все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти. Бібліотека – основа цього фундаменту, інформаційний ресурс коледжу , а не другорядна , допоміжна структура. Вона є осередком інтелектуальної культури та центром інформування викладачів та студентів, захищаючи від потоку непотрібної інформації свої користувачів і таким чином контролює інформаційну безпеку особистості.

Одне з провідних завдань бібліотеки нашого закладу – навчити студентів самостійно здобувати знання, вести науково-дослідну роботу. Для цього необхідно мати навички роботи з книгою, бібліографічною інформацією. Бібліотека коледжу сприяє також успішному засвоєнню студентами навчальних програм.

Тому ключовим напрямом роботи бібліотеки ХТЕК КНТЕУ є створення електронного каталогу, надання своїм користувачам можливості користуватися електронними ресурсами – власними базами даних та інформаційними ресурсами мережі Інтернет. Інформаційно-аналітичним центром комп’ютерних досліджень коледжу був розроблений електронний каталог, що постійно поповнюється. Триває масштабна робота по створенню інформаційної бази коледжу, яка забезпечить доступ і сформує у студентів уміння орієнтуватися в інформаційному просторі, світових, національних наукових і освітніх ресурсах.

Електоронний каталог


Інші новини

  Всі