Електронний каталог ХТЕК КНТЕУ

Друже першокурснику!

Для студентів Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ завжди відчинені двері бібліотеки-скарбниці знань. Багато цікавих книг та періодичних видань є в нашому фонді. Завжди можно знайти цікаву книгу для душі. Також запрошуємо отримати комплекти учбової літератури, яка допоможе підвищити рівень знань в навчальному процесі.

Відповідаючи вимогам часу бібліотека коледжу поступово перетворюється на сучасний інформаційний центр, обладнаний комп’ютерною та копіювальною технікою. Є Wi-Fi і завжди можно попрацювати в мережі Internet.


Добре сформований фонд, сучасна техніка, затишок та комфорт – все це створює простір, в якому приємно спілкуватись, готуватись до занять, зустрічатися з цікавими персоналіями.


Студенти та викладачі ХТЕК КНТЕУ за написанням Всеукраїнського радіодиктантуТворча зустріч з письменником Василем Красом та презентація книги “Татарський бранець”Всеукраїнський тиждень права. Зустріч з викладачами та студентами НЮАУ ім. Я. МудрогоЗустріч зі стилістом- візажистом 7 каналу М. МеркуловоюЗустріч з майстринею О.Ю. Кононенко, виготовлення писанок.