У середньовіччі студентами називали будь-яких людей, зайнятих процесом пізнання. З організацією в XІІ ст. університетів термін «студент» став вживатися для позначення осіб, що в них навчаються (спочатку й тих, що викладають). Після введення вчених звань для викладачів (магістр, професор тощо) це слово стало застосовуватися винятково по відношенню до учнів.

Справжній студент може пишатися своєю ерудицією. Така людина, навіть якщо їй трапляється запитання, на яке вона не знає відповіді, з гідністю зможе вийти із ситуації, що склалася. Студент кмітливий, завжди готовий відстояти свою точку зору, вміє розставити пріоритети.

Студент — людина, яка досягла вищої ланки в освіті. Через це проходить більшість молодих людей. Це перехідна ланка між дитиною і дорослою сформованою людиною.

У наш час існує таке поняття, як студентська рада, яка є своєрідним мостом між адміністрацією навчального закладу та студентом.

Студентська рада — це орган самоврядування студентів, який, перш за все, працює для студентів, для покращення та полегшення їх студентського життя, допомоги у різних питаннях.

Якщо ви енергійні та впевнені у собі, якщо ви маєте цікаві ідеї та бажання для їх реалізації – Рада студентського самоврядування

ХТЕФК ДТЕУ чекає саме на вас!

З нами ви зможете розкрити у собі нові таланти та виявити себе з нової сторони.

 

Положення про студентське самоврядування

Склад Ради студентського самоврядування ХТЕФК ДТЕУ

План роботи РСС ХТЕФК ДТЕУ

© 19.05.2022 | ХТЕФК ДТЕУ