Міжнародний фестиваль «BestCookFest-Podillia-2019»

06.03.2019

З 28 лютого по 2 березня 2019 року на наймальовничішій українській землі – на Поділлі в с.Врублівці Кам`янець-Подільського району на базі ГТК «Ксенія» проходив Міжнародний фестиваль «BestCookFest-Podillia-2019». Це був не просто фестиваль, а широкомасштабна подія серед провідних майстрів ресторанних технологій, кулінарних та кондитерських професіоналів.

Фестиваль ресторанних технологій на Поділлі – це вже третя найважливіша подія останнього часу, яку організовують ГС «Всеукраїнський Кулінарний Союз» та ГС « Слобожанська Гільдія Кулінарів». Суддями фестивалю були найповажніші та всесвітньовідомі шеф-кухарі з 35 країн світу.

Три дні студенти та викладачі ХТЕК КНТЕУ провели в запеклій боротьбі за звання найкращого у своїй справі. І не дарма… Адже команда коледжу повернулася додому з 10 золотими, 2 срібними, 2 бронзовими медалями та двома кубками ГРАН-ПРІ. Систематично беручи участь у Міжнародних конкурсах професійної майстерності, ми ще раз довели, що кухарі та ресторатори Слобожанщини – найкращі.

Шановні переможці, прийміть найщиріші привітання та найтепліші слова подяки!
Велике спасибі усім майстрам своєї справи та організаторам великого дійства.


Інші новини

  Всі