День працівників ЗМІ, або День Журналіста, святкують в Україні 6 Червня

06.06.2020

Саме в цей день у бельгійському Брюсселі Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів. За той вплив, який журналісти мають на громадськість і громадську думку, представників ЗМІ називають “четвертою владою”.

Ми пишаємось тим, що студентам і викладачам ХТЕК КНТЕУ випала велика честь відчувати позитивний вплив ЗАСЛУЖЕНОГО ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ, канд. юрид. наук, доцента кафедри журналістики та реклами КНТЕУ, керівника ГО “Міжнародний кінофестиваль “Харьковская сирень” ВІКТОРІІ МИХАЙЛІВНИ МАРЕНИЧ. Він проявився під час проведення в коледжі семінарів-практикумів “Творче мислення як новий напрям освіти”, циклу відкритих лекцій “Харизматичний оратор”, “Заборонене українське кіно”. Щиро вдячні журналісту-майстру й творцю своєї справи, і просто чарівній жінці, за її мистецтво креативних нестандартних підходів до отримання молоддю України знань і навиків, необхідних для успішної кар’єри.

Саме сьогодні, в День Журналіста, святкує свій Ювілей Шановна ВІКТОРІЯ МАРЕНИЧ!!!
Прийміть наші найщиріші побажання здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії й наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують Мир і Злагода, у серці – Доброта, а у справах – Мудрість.
Нехай Доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи Радість Життя, Незрадливу Удачу, Вірних і Надійних Друзів!
ВІКТОРІЯ – це Перемога!!! Ми сподіваємося на те, що колись на Зірковому Небі яскраво засяє Зірка, яку назвуть – ВІКТОРІЯ!!!


Інші новини

  Всі