Обласна науково-практична конференція

23.02.2019

22 лютого 2019 року у ДВНЗ «Харківський коледж транспортних технологій» відбулась XVIII обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Харківської області «Шляхи і методи популяризації підготовки молодших спеціалістів в умовах реалізації закону України «Про освіту».
На цьому масштабному заході були присутні викладачі усіх коледжів Харкова і області. На конференцію були запрошені керівники та заступники керівників навчальних закладів, вихователі та інші медпрацівники.
З вітальним словом на відкритті виступила директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпова Лариса Георгіївна. Відбулися пленарне засідання і засідання секцій конференції, учасники конференції одержали збірники матеріалів, до якого увійшли тези доповідей та виступів на конференції.
У рамках конференції також відбулася виставка-презентація науково-педагогічного досвіду закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ оформив змістовну і прекрасну виставку-презентацію, на якій були представлені науково-методичні здобутки коледжу: монографії, навчальні посібники, методичні розробки, альбоми, журнали, що входять до наукометричних баз даних «Еврика», «Science Rice», «Східно-Європейський журнал передових технологій», інформаційно-довідкові видання міжнародних фестивалів, Часопис, збірники тез Всеукраїнських та Міжнародних конференцій, Кубки Гран-прі та медалі Міжнародних кулінарних конкурсів і фестивалів. Усі були здивовані та вражені композицією з цукрових квітів, оформленою вмілими руками студентів.
Рада директорів закладів вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів Харківської області відзначила активну участь викладачів та студентів ХТЕК КНТЕУ врученням сертифікату.


Інші новини

  Всі