Школи молодого викладача «Пошук» відбулось цікаве і неординарне засідання спільно з досвідченими викладачами

08.04.2019

У ХТЕК КНТЕУ тількі чудові і геніальні Вчителі! А студенти найкращі!
Високу духовну філософську основу професії і технології праці викладачів продемонстрували: Руденко С.О., канд. філос. наук, Заслужений працівник народної освіти України, спец. вищої категорії, викладач-методист ЦК туризму, ГРС та соц.-гум. дисциплін і Кривошеєва Н.М., спец. вищої категорії ЦК економіки та маркетингу.
04 квітня 2019 р. в рамках роботи Школи молодого викладача «Пошук» відбулось цікаве і неординарне засідання спільно з досвідченими викладачами (усього було 20 осіб) і студентами гр. ТС-1-18 на чолі з їх куратором Ніколаєнко-Ломакіною А.М.
Активну участь в її роботі брали молоді викладачі коледжу: Александрович Н.О., Аштаєва Н.Л., Зайцева А.В., Кетова Т.Б., Підлісна К.Г.
А які молодці наші студенти, вони показали, що знають, вміють і розуміють!
Тема заняття Школи молодого викладача «Методичні основи викладання навчальних дисциплін». Оригінальну методику її проведення показала досвідчений професіонал своєї справи Руденко Світлана Олександрівна на лекції-бесіді з навчальної дисципліни «Основи філософських знань» за темою «Німецька класична філософія».
Лекція-бесіда була проблемною, але доступною, зрозумілою, виразною, жвавою, результативною, емоційною і пізнавальною із застосуванням інтерактивних методів навчання. Така форма лекції мала високий науково-методичний рівень і відповідала вимогам до сучасної лекції Нової української школи.
У студентів коледжу як майбутніх фахівців, розширились знання щодо німецької класичної філософії, яка збагатила європейську культуру цілою низкою ідейних надбань, без яких неможливо уявити собі сучасну інтелектуальну ситуацію в суспільстві.
Молоді викладачі залучились до її обговорення, збагатившись досвідом Викладачів-професіоналів.
Не менш цікавим на засіданні був виступ-презентація досвідченого фахівця своєї справи, спец. вищої категорії Кривошеєвої Н.М. на тему «Методика читання лекції», яка фактично покроково розкрила місце лекції як основної форми проведення навчальних занять у ЗВО та засобу обміну думками. Надія Михайлівна підкреслила, що лекція дає іскорку знань для студентів, а викладач вбирає ціле море світла і переконливо доводить свої ідеї, впливаючи на волю і почуття студентів. Підтвердженням цьому була лекція-бесіда Руденко С.О.
Усі присутні були дуже задоволені!


Інші новини

  Всі