У рамках діяльності Дипломатичного клубу спільно з Департаментом міжнародного співробітництва Харківської міської ради та ХТЕК КНТЕУ

12.03.2021

У рамках діяльності Дипломатичного клубу спільно з Департаментом міжнародного співробітництва Харківської міської ради та Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ за участю Директора Департаменту пана Рудя Віктора Олександровича, Діаспор та Почесних гостей із консульств, що акредитовані у місті Харкові, відбулося засідання, на якому обговорювалось питання розвитку туризму в Україні і в місті Харкові.
Президент харківського Дипломатичного клубу Почесний консул республіки Казахстан пан Емін Наджафлі Муса огли урочисто нагородив дипломами і вручив медалі провідним спеціалістам Департаменту міжнародного співробітництва та студентам коледжу за активну популяризацію туризму у світі.
Почесних членів Дипломатичного клубу та гостей вітали студенти коледжу щирими словами, запальними танцями, українськими піснями та смаколиками, які приготували на Масницю – одне з календарно-побутових свят, пов’язане із давнім звичаєм – проводами зими і зустріччю весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту.
Зустріч була теплою, діловою, щирою. Усі присутні на засіданні клубу отримали задоволення і насолоду від взаємного спілкування.


Інші новини

  Всі