Уже ШОСТИЙ РІК поспіль в рамках узагальнюючої теми «Наукова робота молоді – ефективна освіта, сильне суспільство» буде проведена 27 травня 2021 р. на базі ХТЕК КНТЕУ

13.05.2021

Уже ШОСТИЙ РІК поспіль в рамках узагальнюючої теми «Наукова робота молоді – ефективна освіта, сильне суспільство» буде проведена 27 травня 2021 р. на базі ХТЕК КНТЕУ VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція науковців, викладачів, аспірантів та фахівців-практиків «Формування професійної еліти країни: нові ідеї, нові можливості».
Вона стане науковою платформою для обміну досвідом та здобутками близько 100 науковців та освітян України і зарубіжжя щодо нових ідей, нових можливостей формування сучасної професійної еліти вищої освіти країни як соціального джерела та генератора нових ідей.
Під час проведення інтернет-конференції в умовах карантинних заходів буде підготовлено інтернет-видання – збірник тез доповідей та завантажено на платформі OJS https://ojs.htek.com.ua й проіндексовано в наукометричній базі даних Google Scholar.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ👇


Інші новини

  Всі