ЖИТТЯ ТВАРИН МЕНЕ СТОСУЄТЬСЯ || ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТВАРИН

04.10.2022

Наразі дуже багато людей при евакуації залишили своїх домашних улюбленців на вулиці. І хоча багато притулків працює і далі при надважких обставинах та навантаженнях – усіх вони взяти не можуть. Саме тому ми об’єднались з нашими студентами та внесли свій невеликий вклад в цю важку та болючу проблему.

Допомагати тваринам просто – достатньо бути уважним і не проходити повз, коли хтось потребує допомоги.

Поставити під під’їздом мисочку з водою в спеку чи пускати погрітись тварину у зимові морози – це зробити зовсім не складно і не потребує багато коштів, але це може врятувати тварині життя.

Також завжди можна знайти однодумців, щоб допомагати тваринкам шукати нові домівки та люблячих господарів. Це не займе багато вашого часу, але для тварин така увага і допомога – безцінні.

Безпритульні тварини, їх винахідливість і миролюбність, їх любов до життя – це відмінний привід згадати про ці гарні якості, властиві і нам, людям. Давайте поділимося з ними і своєю добротою, проявимо до них нехай маленьку, але турботу. Може не відразу, може не сьогодні, але обов’язково подбаємо про них, адже вони абсолютно завжди готові відгукнутися на нашу доброту. Вони завжди готові радувати нас, виляти хвостом або ніжно муркотіти, стрибати від радості і по своєму посміхатися нам. Вони люблять нас, людей, адже так і не покинули наше, дуже часто вороже середовище проживання. Давайте і ми будемо любити їх, висловлюючи цю любов у практиці свого життя.


Інші новини

  Всі